Elementarz demokracji. Jak to działa?

Elementarz demokracji. Jak to działa? - Roksana Jędrzejewska-Wróbel | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roksana Jędrzejewska-Wróbel
WYMIAR
8,90 MB
NAZWA PLIKU
Elementarz demokracji. Jak to działa?.pdf
ISBN
2549520104705

OPIS

Co wspólnego ma psia kupa z Urzędem Miasta? Czy tylko dorośli mogą porozmawiać z radnym? I kto to w ogóle jest ten radny? Czy dzieci mogą mieć wpływ na to, jak wygląda ich wieś albo miasto, ulica i podwórko? Czy we wszystkie sprawy, jakie dzieją się w naszym kraju, trze-ba mieszać prezydenta RP?Jeśli znacie odpowiedzi na te pytania, w żadnym wypadku nie sięgajcie po tę książkę! Ale jeśli, podobnie jak Pola i Michał, nie bardzo się w tym wszystkim orientujecie, wybierzcie się razem z nimi na wy-cieczkę do parlamentu. Przy okazji poznacie trochę nowych dziwnych słów, sprawdzicie, czy w hotelu poselskim można kupić pączki i dowie-cie się, do czego służy laska marszałkowska. A może także wpadniecie na jakiś pomysł na nową ustawę? Kto wie... Kiedy zaczynamy poznawać rzeczy, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia, wszystko się może wydarzyć.

Tytuł ... Co wspólnego ma psia kupa z Urzędem Miasta? Czy tylko dorośli mogą porozmawiać z radnym? I kto to w ogóle jest ten radny? Czy dzieci mogą mieć wpływ na to, jak wygląda ich wieś albo miasto, ulica i podwórko? Czy we wszystkie sprawy, jakie dzie KsiążkaJak to działa Elementarz demokracjiautorstwaRoksana Jędrzejewska-Wróbel ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Jak to działa Elementarz demokracji - Roksana Jędrzejewska-Wróbel (Książka) - Księgarnia Medyczna PZWL Książka w kategorii Dla dzieci. Okładka twarda.

Jak to działa ... Czy dzieci mogą mieć wpływ na to, jak wygląda ich wieś albo miasto, ulica i podwórko? Czy we wszystkie sprawy, jakie dzieją się w naszym kraju, trzeba mieszać Prezydenta RP? Jeśli znacie odpowiedzi na te pytania, w żadnym wypadku nie sięgajcie po tę ... Jak to działa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI