Nad miastem anioły. Seria Komisarz Franz Thiedtke. Tom 3

Nad miastem anioły. Seria Komisarz Franz Thiedtke. Tom 3 - Izabela Źukowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabela Źukowska
WYMIAR
6,10 MB
NAZWA PLIKU
Nad miastem anioły. Seria Komisarz Franz Thiedtke. Tom 3.pdf
ISBN
1353891286024

OPIS

Powietrze przeszył krzykWiosna 1945 roku. Ukrywający się z ukochaną Heleną dawny komisarz gdańskiej policji Franz Thiedtke postanawia wraz z końcem wojny zamknąć także swoją przeszłość. Czy uda mu się uporać z demonami minionego czasu? Czy spełni obietnicę daną Helenie i w polskiej Gdyni zbuduje nowe życie?Izabela Żukowska – powieściopisarka i muzykolog. Autorka cyklu kryminałów o śledztwach komisarza Franza Thiedtke oraz takich powieści, jak Fałszywa nuta czy Skazy. Jest również współtwórczynią książek Hotel Bristol. Na rogu historii i codzienności oraz Sfinks. Wizjonerzy i skandaliści kina.

Komisarz Franz Thiedtke jest bohaterem trzech powieści Izabeli Żukowskiej, których ... Nad miastem anioły to trzeci tom z serii Franz Thiedtke Izabeli Żukowskiej, której akcja dzieje się w ostatnich miesiącach II wojny światowej. Ponownie będziemy mieli okazję poznać starych bohaterów, jak i pojawią się nowi. Trzecia część serii Komisarz Franz Thiedtke.

Tom 3 - Izabela Żukowska (MP3) Trzecia część serii Komisarz Franz Thiedtke. Wiosna 1945 roku i przez powietrze przeszył krzyk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI