Córka swojej matki. Tragikomedia rodzinna z koronawirusem w tle

Córka swojej matki. Tragikomedia rodzinna z koronawirusem w tle - Beata Kiecana | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Kiecana
WYMIAR
5,45 MB
NAZWA PLIKU
Córka swojej matki. Tragikomedia rodzinna z koronawirusem w tle.pdf
ISBN
2103279927464

OPIS

Jak żyć, kiedy jest się córką matki, ekomatki, matki na diecie, matki pisarki i matki o jeszcze innych nałogach, takich już mniej chlubnych? Matki, która gotuje zupy z pokrzyw, sałatki robi z liści rzodkiewki, a kotlety sporządza z jarmużu? Matki, która nocami pisze książki i popija szampana, a w ciągu dnia spaceruje po lesie, zrywając naręcza ziół. Matki, która potrafi poznać kogoś na portalu społecznościowym i od razu jechać na drugi koniec Polski w odwiedziny, zabierając ze sobą córkę. I oczywiście zaprzyjaźnia się od razu tak od serca i na całe życie. Na te wszystkie pytania szuka odpowiedzi nastoletnia córka swojej matki.Beata Kiecana, autorka książek: „Stosunki mega przerywane” i „Układy prawie idealne” tym razem pokazuje perypetie poszukującej miłości czterdziestolatki z perspektywy odczuć jej nastoletniego dziecka. Co z tego wynika? Pełna ciepłego humoru, ale też nostalgii opowieść dla każdego z nas.

Jak żyć, kiedy jest się córką matki, ekomatki, matki na diecie, matki pisarki i matki o jeszcze innych nałogach, takich już mniej chlubnych? Matki, która gotuje zupy z pokrzyw, sałatki robi z liści rzodkiewki, a kotlety sporządza z jarmużu? Zobacz koniecznie Książki i czasopisma Córka swojej matki Tragikomedia rodzinna z koronawirusem w tle w cenie 36.00 zł. Książka Koszt dostawy już od 0.00.

Córka swojej matki Tragikomedia rodzinna z koronawirusem w tle - Beata Kiecana - Literatura i studia literackie - 9788365816436 Książka Córka swojej matki. Tragikomedia rodzinna z koronawirusem w tle autorstwa Kiecana Beata , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 31,49 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI