Bakterie jelitowe kluczem do zdrowia!

Bakterie jelitowe kluczem do zdrowia! - Anne Katharina Zschocke | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anne Katharina Zschocke
WYMIAR
11,58 MB
NAZWA PLIKU
Bakterie jelitowe kluczem do zdrowia!.pdf
ISBN
2613682831133

OPIS

Najnowsze badania naukowe potwierdzają istnienie chorób mikrobiomowych! Udowodniono bowiem, że nieobecność niektórych szczepów bakterii w jelicie wywołuje chaos, którego efektem mogą być ADHD, choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane, zespół nieszczelnego jelita. W oparciu o najnowsze odkrycia dr Anne Katharina Zschocke, ekspert od leczenia bakteriami, przedstawia związek między mikrobiomem jelitowym a dobrym stanem zdrowia. Dowiesz się, w jaki sposób go odbudować i pielęgnować. Odkryjesz również, jak optymalnie zaopatrzyć jelita w drobnoustroje, jakich produktów unikać oraz w jakie wzbogacić swoją dietę, tak aby Twój mikrobiom rozkwitł. Klucz do zdrowia kryje się w Twoich jelitach!

Najskuteczniejszy sposób przywrócenia i pielęgnacji mikrobiomu potwierdzony najnowszymi badaniami naukowymi - Zschocke Anne Katharina , tylko w empik.com: 44,40 zł . Przeczytaj recenzję Bakterie jelitowe kluczem do zdrowia.

To, czy mamy bakterie w jelicie, odgrywa podstawową rolę w kształtowaniu naszych zdolności psychicznych, myślenia, czucia i woli. Bakterie jelitowe kluczem do zdrowia! Najskuteczniejszy sposób przywrócenia i pielęgnacji mikrobiomu potwierdzony najnowszymi badaniami naukowymi już od 27,86 zł - od 27,86 zł, porównanie cen w 25 Bakterie jelitowe kluczem do zdrowia! Najskuteczniejszy sposób przywrócenia i pielęgnacji mikrobiomu potwierdzony najnowszymi badaniami naukowymi. Autor: Anne Katharina Zschocke.

POWIĄZANE KSIĄŻKI