Wypuść mnie, proszę

Wypuść mnie, proszę - Lee Edward | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lee Edward
WYMIAR
12,14 MB
NAZWA PLIKU
Wypuść mnie, proszę.pdf
ISBN
6551585926480

OPIS

„Wypuść mnie, proszę” to zbiór dwunastu opowiadań amerykańskiego mistrza horroru ekstremalnego, Edwarda Lee.„Potężna dawka makabry i obrzydliwości w wykonaniu wirtuoza gatunku! Absolutnie szokująca lektura.”Mariusz Juszczyk Horror Online„Szukacie prawdziwego horroru, takiego co wgniata w fotel,a pamięć o wydarzeniach przedstawionych przez autora pozostaje na długo po odłożeniu książki na półkę? Autor Sukkuba czy Ludzi z Bagien, Edward Lee to gwarancja wybitnie horrorowej rozrywki. Oto ambrozja dla horrormaniaków, przed Wami zbiór opowiadań mistrza horroru ekstremalnego.”Piotr Dubas Kostnica.pl

„Wypuść mnie, proszę" to zbiór dwunastu opowiadań amerykańskiego mistrza horroru ekstremalnego, Edwarda Lee. „Potężna dawka makabry i obrzydliwości w wykonaniu wirtuoza gatunku! Absolutnie szokująca lektura."Mariusz Juszczyk Horror Online. Oto ambrozja dla horrormaniaków, przed Wami zbiór opowiadań mistrza horroru ekstremalnego Piotr Dubas, Kostnica.pl.

Jak to ci wystarczy, bierz się za lekturę śmiało. Książka Wypuść mnie, proszę do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 22,64 zł (Rabat 25%). Autor: Lee Edward, wydawnictwo: Dom Horroru. „Wypuść mnie, proszę" to inicjatywa, nazwijmy to, fanowska, choć kryje się za nią pełnoprawne Wydawnictwo Dom Horroru (trzymam kciuki za kolejne publikacje!).

POWIĄZANE KSIĄŻKI