Szkoła rysunku

Szkoła rysunku - Vivienne Coleman | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vivienne Coleman
WYMIAR
10,24 MB
NAZWA PLIKU
Szkoła rysunku.pdf
ISBN
4955097627012

OPIS

Stwórz wspaniałe dzieła sztuki krok po krokuDoskonała propozycja zarówno dla dopiero rozpoczynających przygodę z rysunkiem, jak i dla doświadczonych artystów. Od podstawowych ćwiczeń kreski i stylu przez szkice martwej natury i pejzaże do rysunków zwierząt i portretów – na każdym etapie otrzymasz szczegółowe wskazówki, dzięki którym nie będziesz mógł się doczekać, aż weźmiesz do ręki ołówek. Nie musisz mieć opanowanych podstaw ani być ekspertem z zakresu historii sztuki. Wystarczy, że chcesz się uczyć i lubisz obserwować świat, a przede wszystkim – dobrze się bawić!

Ten kurs rysunku to najlepsze na co mogłam trafić. Szkoła rysunku - Jak prowadzimy, na czym nam zależy. Lekcje rysunku trwają 3 godziny zegarowe, podczas których realizujemy temat, jeden lub dwa w zależności od skomplikowania.

Dobrowolne wsparcie: 62 1140 2017 0000 4102 1289 9225 DZIĘKUJEMY! Poznaj Domin Kraków - najlepszy kurs rysunku w Krakowie! 100% zadowolonych absolwentów. 20 lat doświadczenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI