Rakiety kosmiczne z profesorem Astrokotem

Rakiety kosmiczne z profesorem Astrokotem - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,3 MB
NAZWA PLIKU
Rakiety kosmiczne z profesorem Astrokotem.pdf
ISBN
8045039439145

OPIS

Gotowi do startu?!Dołączcie do ekscytującej, napędzanej rakietami misji odkrywania kosmosu! Profesor Astrokot i jego drużyna czekają na was!Z tej fascynującej książki młody czytelnik dowie się, czym ludzie latają na Księżyc i podbijają kosmos.Najnowszy tytuł z serii książek edukacyjnych o profesorze Astrokocie skierowanych do młodszych czytelników.Seria MAŁY ASTROKOT - wiedza podana w zabawny i przystępny sposób. Dominic Walliman ? doktor fizyki (specjalizuje się w fizyce urządzeń kwantowych), naukowiec i wykładowca uniwersytecki. Mieszka w Vancouver, gdzie na co dzień zajmuje się programowaniem komputerów kwantowych. Ben Newman - utalentowany, wielokrotnie nagradzany ilustrator i autor komiksów. Mieszka i pracuje w Londynie.

Najnowszy tytuł z serii książek edukacyjnych o profesorze Astrokocie skierowanych do młodszych czytelników. Dołączcie do ekscytującej, napędzanej rakietami misji odkrywania kosmosu! Profesor Astrokot i jego drużyna czekają na was!Z tej fascynującej książki młody czytelnik dowie się, czym ludzie latają na Księżyc i podbijają kosmos.Kolejny tytuł Profesor Astrokot zabiera czytelników w kolejną podróż, tym razem pora odkryć tajemnice statków kosmicznych. Druga książeczka z nowej serii Mały Astrokot jest skierowana do młodszych czytelników już od 4.

23,20 zł 34,90 zł Profesor Astrokot odkrywa kosmos. Profesor Astrokot Walliman Dominic, Newman Ben.

POWIĄZANE KSIĄŻKI