Prince. The Beautiful Ones. Niedokończona Autobiografia

Prince. The Beautiful Ones. Niedokończona Autobiografia - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,45 MB
NAZWA PLIKU
Prince. The Beautiful Ones. Niedokończona Autobiografia.pdf
ISBN
8167266429792

OPIS

Prince był nie tylko geniuszem muzyki, ale także niezwykłym wizjonerem wyprzedzającym czasy w których żył. Na książkę składają się zapiski, które tworzył na kilka dni przed śmiercią, a także niepublikowane dotąd zdjęcia i notatki z jego notesów i albumów. Ta szczera, bezkompromisowa książka zdobyła szczyty listy bestsellerów "The New York Times". Teraz czas, aby zachwyciła czytelników w Polsce.

Na książkę składają się zapiski, które tworzył na kilka dni przed śmiercią, a także niepublikowane dotąd zdjęcia i notatki z jego notesów i albumów. The book is framed by editor Dan Piepenbring's riveting and moving introduction about his short but profound collaboration with Prince in his final months—a time when Prince was thinking deeply about how to reveal more of himself and his ideas to the world, while retaining the mystery and mystique he'd so carefully cultivated—and annotations that provide context to each of the book's images. „Prince. The Beautiful Ones" - niedokończona autobiografia Prince'a trafi do polskich księgarni.

BEZ PRAWA ZWROTU Prince. The Beautiful Ones.

POWIĄZANE KSIĄŻKI