Polska Marynarka Wojenna II Rzeczypospolitej. Tom 4: Dywizjon Kontrtorpedowców 1932-1939

Polska Marynarka Wojenna II Rzeczypospolitej. Tom 4: Dywizjon Kontrtorpedowców 1932-1939 - Mariusz Borowiak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariusz Borowiak
WYMIAR
6,21 MB
NAZWA PLIKU
Polska Marynarka Wojenna II Rzeczypospolitej. Tom 4: Dywizjon Kontrtorpedowców 1932-1939.pdf
ISBN
4246651179635

OPIS

Nowa seria Wydawnictwa Napoleon V poświęcona jest historii Polskiej Marynarki Wojennej w latach 1918-1946. W tym unikalnym wydawnictwie, w 27 tomach, zostaną przedstawione najważniejsze wydarzenia z dziejów biało-czerwonej bandery na wodach Wisły, Piny, Prypeci oraz Bałtyku w okresie dwudziestolecia międzywojennego, jak również wojenne losy polskich marynarzy w czasie II wojny światowej.

Marynarka Wojenna przeznaczona jest do obrony interesów państwa na polskich obszarach morskich, morskiej obrony wybrzeża oraz udziału w lądowej obronie wybrzeża we współdziałaniu z innymi rodzajami sił ... Historia Marynarki Wojennej - dzieje oraz struktury polskiej Marynarki Wojennej.Zawiera opis historii Marynarki Wojennej od czasów powstania oddziałów kaperskich i pierwszej w Polsce regularnej floty wojennej. Wymienia również struktury organizacyjne Marynarki Wojennej Rzeczypospolitej Polskiej po I wojnie światowej. chevron_right Polska Marynarka Wojenna II Rzeczypospolitej.

Nowa seria Wydawnictwa Napoleon V poświęcona jest historii Polskiej Marynarki Wojennej w latach 1918-1946. W tym unikalnym wydawnictwie, w 27 tomach, zostaną przedstawione najważniejsze wydarzenia z dziejów biało-czerwonej bandery na ... Napisz recenzję o produkcie: Polska Marynarka Wojenna II Rzeczypospolitej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI