Kosmiczne święta

Kosmiczne święta - Ingelin Angerborn | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ingelin Angerborn
WYMIAR
9,98 MB
NAZWA PLIKU
Kosmiczne święta.pdf
ISBN
2342679599412

OPIS

Kosmiczna opowieść w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii!Rutka chciałaby dostać pod choinkę przyjaciela. Pytanie tylko, czy Mikołaj spełnia takie prośby? Rutka ma wątpliwości. Jednak pewnego dnia ni stąd, ni zowąd w domu Rutki ktoś się pojawia. Ktoś, kto na obiad najchętniej wcina gwoździe. Ktoś, kto potrafi być niewidzialny. Ktoś, kto się zgubił i tęskni do domu.

Autor: Angerborn Igelin Przejdź do treści. Zamknij.

Promocje, zniżki, nowości - bądź na bieżąco! Film wykonany przez uczniów SP nr 44 we Wrocławiu. ╚══╝╚═╩═╩═╩═-- Kosmiczny mecz kto jest ze mną plusik Odpowiedz anonim160 (*.*.0.160) 2013-08-31 13:11:10 +101 Pierwszy raz widziałam ten film 17 lat temu, gdy miałam 5 lat. Pierwszy raz z tatą w kinie. Kosmiczne święta to piąta adwentówka Zakamarków, którą - w odróżnieniu od poprzednich powieści przeznaczonych dla nieco starszych czytelników - bez problemu zrozumieją już czterolatki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI