Gwiazdka. Kolorowanki, naklejki

Gwiazdka. Kolorowanki, naklejki - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,71 MB
NAZWA PLIKU
Gwiazdka. Kolorowanki, naklejki.pdf
ISBN
3200671686170

OPIS

PRZYJAZNE ilustracje.PROSTE kształty.WYRAŹNE kontury.Barwne NAKLEJKI podpowiadające, JAK KOLOROWAĆ.Doskonała zabawa w ŚWIĄTECZNY CZAS.Uproszczone rysunki, wyraźny kontur i duże płaszczyzny do wypełniania kolorem zachęcą do aktywności każdego malucha! Naklejki odpowiadające poszczególnym rysunkom podpowiadają, jak ją pokolorować.Książka- uczy PRECYZJI i KONCENTRACJI- rozwija ZDOLNOŚCI manualne dziecka- wprowadza w tematykę ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

Książka uczy PRECYZJI i KONCENTRACJI rozwija ZDOLNOŚCI manualne dziecka wprowadza w tematykę ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Kolorowanki, naklejkiSeria dwóch książeczek do kolorowania dla najmłodszych. Naklejki gwiazdki na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! PRZYJAZNE ilustracje.PROSTE kształty.WYRAŹNE kontury.Barwne NAKLEJKI podpowiadające, JAK KOLOROWAĆ.Doskonała zabawa w ŚWIĄTECZNY CZAS.

POWIĄZANE KSIĄŻKI