Franklin jest starszym bratem

Franklin jest starszym bratem - PauletteBourgeois | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
PauletteBourgeois
WYMIAR
8,33 MB
NAZWA PLIKU
Franklin jest starszym bratem.pdf
ISBN
4113154233420

OPIS

Franklin zostaje starszym bratem i stara się dobrze sprawdzić w tej nowej dla siebie roli. Siostrzyczka wymaga wiele uwagi ze strony rodziców, ale również ze strony samego braciszka. Żółwik sumiennie wypełnia obowiązki starszego brata, ale chciałby mieć czas na zabawę z kolegami.

Franklin zostaje starszym bratem i uczy się tej nowej ... Zielony żółw Franklin znany jest dzieciom na całym świecie z serii powszechnie lubianych książeczek oraz popularnych filmów animowanych. Każdy tomik to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka.

Zielony żółw Franklin znany jest dzieciom na całym świecie z serii powszechnie lubianych książeczek oraz popularnych filmów animowanych. Każdy tomik to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. FRANKLIN JEST STARSZYM BRATEM - opis produktu: W serii znajdziesz jesz jeszcze następujące książeczki: Franklin czeka na siostrzyczkę, Franklin mówi kocham cię, Franklin idzie do szpitala, Franklinie pospiesz się, Franklin i jego paczka, Franklin mały bałaganiarz, Franklin i teatrzyk szkolny, Franklin i jego sąsiedzi, Franklin i prezent świąteczny, Franklin boi się burzy ... Nie tak łatwo jest przeprosić, ale jeszcze trudniej jest wybaczyć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI