Dekoracje świąteczne. Zrobisz to sam

Dekoracje świąteczne. Zrobisz to sam - Joanna Tołłoczko | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Tołłoczko
WYMIAR
3,68 MB
NAZWA PLIKU
Dekoracje świąteczne. Zrobisz to sam.pdf
ISBN
8484728196473

OPIS

PROSTE PROJEKTY atrakcyjnych DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH do SAMODZIELNEGO wykonania przez dziecko. TANIE i ŁATWO DOSTĘPNE materiały potrzebne do wykonania ozdób. Szczegółowe INSTRUKCJE KROK PO KROKU opatrzone zdjęciami. Fantastyczne pomysły na wiele godzin KREATYWNYCH ZAJĘĆ w domu i w przedszkolu. Książka umili dziecku CZAS OCZEKIWANIA na święta Bożego Narodzenia i pozwoli spędzić go POŻYTECZNIE. Z publikacji przedszkolak dowie się, z jakich MATERIAŁÓW i w jaki SPOSÓB wykonać dekoracje świąteczne: ozdoby na CHOINKĘ, dekoracje PREZENTÓW, DOMU i STOŁU. Instrukcjom towarzyszą RADY i UWAGI ułatwiające bezpieczne wykonanie dekoracji oraz CIEKAWOSTKI dotyczące świątecznych ozdób. Do każdego projektu dodano PODPOWIEDŹ, w jak różny sposób można WYKORZYSTAĆ dekoracje. Na końcu książki są zamieszczone PYTANIA SPRAWDZAJĄCE, bo zawsze warto się przekonać, ile zostało dziecku w głowie, oraz DYPLOM MISTRZA DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH, który dziecko może wyciąć i powiesić w swoim pokoju.

3413 osób lubi to. Strona pełna podpowiedzi jak zrobić samemu w prosty sposób ozdoby, dekoracje świąteczne. Zrób to sam: świąteczny stroik.

Szyszki wspaniale prezentują się na wigilijnym stole, idealnie nadają się do stworzenia stroików z gałązkami świerku i pięknie wyglądają w szklanych pojemnikach. Dekoracje Świąteczne Zrobisz To Sam - Joanna Tołłoczko już od 12,45 zł - od 12,45 zł, porównanie cen w 27 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, Ozdoby na Boże Narodzenie - ZRÓB TO SAM Pomysły na ozdoby na Boże Narodzenie - ZRÓB TO SAM.

POWIĄZANE KSIĄŻKI