Butne wojny

Butne wojny - Liz Pichon | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Liz Pichon
WYMIAR
4,33 MB
NAZWA PLIKU
Butne wojny.pdf
ISBN
1206502866504

OPIS

Autorka bestsellerowej serii o Tomku Łebskim powraca z zupełnie nową książką!Witajcie w Butecznie, mieście znanym z – co za niespodzianka! – butów. Mieszkają w nim Róża i Misiek Stopczykowie. To rodzeństwo ma jedno zadanie: ochronić swego tatę, który jest projektantem butów, przed jego chciwą szefową – Kornelią Koturn.Kornelia nie cofnie się przed nawet najpodlejszym podstępem, by zdobyć wymarzoną, dodającą blichtru, nagrodę Złotego Buta. I wie, że zdobycie nagrody zapewni jej zgłoszenie do konkursu pary latających butów. Tak się składa, że takie buty skonstruował tata Róży i Miśka. Kornelia wkracza więc w życie rodziny Stopczyków z… butami.To może oznaczać tylko jedno. Butne wojny!

To rodzeństwo ma jedno zadanie: ochronić swego tatę, który jest projektantem butów, przed jego chciwą ... Książka Butne wojny autorstwa Pichon Liz , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 21,73 zł . Przeczytaj recenzję Butne wojny.

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz. Powiedz, co sądzisz o tej książce. Butne wojny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI