Szkolne szaleństwa. Nasz dyrektor jest wampirem!

Szkolne szaleństwa. Nasz dyrektor jest wampirem! - Pamela Butchart | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pamela Butchart
WYMIAR
7,78 MB
NAZWA PLIKU
Szkolne szaleństwa. Nasz dyrektor jest wampirem!.pdf
ISBN
8167949955042

OPIS

Trzecia część zabawnych perypetii Mai i jej szkolnych kolegów i koleżanek.Na widok nowego dyrektora Maja i jej szkolni koledzy przeżywają WIELKIE zaskoczenie. Mężczyzna jest czarnowłosy, nosi pelerynę i ma dziwne gumowate wargi. Pewnego razu paczka przyjaciół przez przypadek podsłuchuje, jak dyrektor syczy w gabinecie, a na słońcu staje się czerwony jak burak! Ale dopiero kiedy dyrektor zabrania przyniesienia do szkoły pieczywa czosnkowego w Dniu Włoskim, wszystko staje się JASNE. Nowy dyrektor jest WAMPIREM, a jego armia wampiroszczurów zamierza opanować szkołę! O RETY!Podczas pisania tej książki żadne wampiry nie zostały nauczycielami!Seria „Szkolne szaleństwa” to fantastyczna zabawa zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów. Dzieciaki wpadają na szalone pomysły i bez przerwy węszą spiski i tajemnicze zjawiska.

Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura przygodowa. Książka Nasz dyrektor jest wampirem! liczy 272 stron.

Mezczyzna jest czarnowlosy, nosi peleryne i ma dziwne gumowate wargi. Pewnego razu paczka ... Sprawdź niskie ceny i kup Szkolne szaleństwa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI