Dieta SIRT na cztery pory roku

Dieta SIRT na cztery pory roku - Agata Lewandowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Lewandowska
WYMIAR
10,48 MB
NAZWA PLIKU
Dieta SIRT na cztery pory roku.pdf
ISBN
9593712514002

OPIS

Dieta SIRT stała się słynna na całym świecie po tym, jak brytyjska piosenkarka Adele schudła ponad 40 kilogramów, jedząc posiłki oparte na założeniach tej diety. Jej spektakularna przemiana zainspirowała wiele osób do zawalczenia o zgrabną sylwetkę i zdrowie. Dieta SIRT opiera się na prozdrowotnych i pysznych produktach takich jak np. truskawki, kakao, czerwona cebula, kawa, orzechy włoskie czy oliwa. Dzięki tej książce dowiesz się, że zdrowa dieta nie musi być koszmarem, ale smaczną i przyjemną kulinarną przygodą, która z czasem staje się stałym elementem życia.W książce nie znajdziesz złudnych nadziei i obietnic bez pokrycia. Za to możesz liczyć na racjonalne podejście do diety SIRT i rzetelną analizę faktów. Dowiesz się z niej między innymi: ·Jakie są naukowe podstawy diety SIRT i czy warto liczyć na spektakularne efekty·Czy rzeczywiście jest tak zdrowa i skuteczna, jak się o niej mówi·Jak dostosować ją do polskich warunków i sezonowości produktów·W jaki sposób komponować swoje posiłki i czym zastąpić niektóre produkty·Jak zaadaptować dietę SIRT do swoich potrzeb i stosować ją bezpiecznie przez cały rokW dziale z przepisami znajdziesz ponad 80 propozycji na wiosnę, lato, jesień, zimę, a także takich, które sprawdzą się niezależnie od pory roku. Przekonaj się, jak łatwe i szybkie mogą być zdrowe posiłki!

22,60 zł 34,99 zł ... W 2016 roku dietę tę opisali w książce "The SirtFood Diet". Dieta SIRT łączy ograniczenie kaloryczne ze spożyciem specjalnych zielonych koktajli, które są bogate w aktywatory sirtuin.

Jej spektakularna przemiana zainspirowała wiele osób do zawalczenia o zgrabną sylwetkę i zdrowie.Dieta ... Książka „Dieta Sirt na cztery pory roku" Założenia diety. Autorka we wstępnych rozdziałach „Diety Sirt na cztery pory roku" wymieniła typy rekomendowanych produktów o najwyższym potencjale aktywującym sirtuiny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI