Cała prawda o wirusie Epsteina-Barr

Cała prawda o wirusie Epsteina-Barr - Anna-Lena Tesche | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna-Lena Tesche
WYMIAR
11,5 MB
NAZWA PLIKU
Cała prawda o wirusie Epsteina-Barr.pdf
ISBN
2082229095927

OPIS

Obecnie borykamy się z różnego rodzaju zakażeniami wirusowymi. Koronawirus nie jest jedynym, który zagraża naszemu zdrowiu. Groźny może okazać się też wirus Epsteina-Barr (EBV). Badania potwierdzają zakażenie tym wirusem aż u 90% osób po 40 roku życia. Autorka tej książki podpowie Ci, jak z nim żyć i radykalnie poprawić jakość swojego życia. W tej książce znajdziesz przykładowe terapie naturalne na pokonanie wirusa i jego objawów. Dowiesz się, jak rozpoznać choroby, które powoduje, czyli stany zapalne, choroby autoimmunologiczne, brak odporności, ból, a także przybliżysz sobie dokładny opis faz jego rozwoju. Poznasz też alternatywne metody leczenia, skuteczne przy zarażeniach wirusowych, takie jak masaż limfatyczny. Pokonaj wirusa skutecznie.

Od diagnozy przez terapię do uzdrowienia. Indeks: 010011576 Autor: Anna-Lena Tesche Wydawnictwo: Wydawnictwo Vital Tytuł oryginału: Die Wahrheit über den Epstein Barr Virus: Von der Diagnose über die Therapie und den Umgang mit EBV im Alltag bis zur He Wysyłamy w: 24 godziny + czas dostawy Obecnie borykamy się z różnego rodzaju zakażeniami wirusowymi.

Wykazano, że w niektórych przypadkach jest odpowiedzialny za raka jamy nosowo-gar-dłowej i chłoniaka, a także w przypadku niewystarczającego Cała prawda o wirusie Epsteina-Barr. Od diagnozy przez terapię do uzdrowienia już od 22,45 zł - od 22,45 zł, porównanie cen w 26 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI