Przeplatanki rymowanki. Zwierzaki cudaki

Przeplatanki rymowanki. Zwierzaki cudaki - Małgorzata Detner (ilustr.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Detner (ilustr.)
WYMIAR
5,43 MB
NAZWA PLIKU
Przeplatanki rymowanki. Zwierzaki cudaki.pdf
ISBN
4307856276463

OPIS

Poznajcie zwierzaki cudaki! A wśród nich m.in. małpę, co robi niezłe wygibasy, kangura, który trenuje zapasy czy wielbłąda, który wybiera się na wczasy! Do paczki dołączyli jeszcze: modna zebra, rozśpiewany lew, głodny krokodyl i wysportowana panda. Z takimi cudakami, nie ma nudy!Czytajcie rymowane teksty i twórzcie własne historyjki. Możecie wspólnie z dzieckiem mieszać poszczególne części opowiadania, tak aby powstała jeszcze zabawniejsza rymowanka! A gdy przy okazji z ilustracji powstanie nowy zwierzak cudak, wspólnie cieszcie się swoją pomysłowością.Zabawa z książką możliwa jest dzięki jej wyjątkowej formie. Sztywne strony podzielone zostały na trzy ruchome części. Wasze zadanie polega na przekładaniu stron wybranej części i łączeniu fragmentów ilustracji w dowolny sposób. Dzięki temu powstają zabawne obrazki, śmieszne postaci i dziwne przedmioty, a historyjka, którą czytamy w książce za każdym razem toczy się zupełnie inaczej.

Z takimi cudakami, nie ma ... Zobacz koniecznie Książki i czasopisma Przeplatanki rymowanki Zwierzaki cudaki w cenie 25.14 zł. Książka Koszt dostawy już od 0.00.

... Przeplatanki rymowanki. Zwierzaki cudaki - opis wydawcy: Poznajcie zwierzaki cudaki! A wśród nich m.in.

POWIĄZANE KSIĄŻKI