Prawo gospodarcze. Aspekty publicznoprawne

Prawo gospodarcze. Aspekty publicznoprawne - Cezary Banasiński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cezary Banasiński
WYMIAR
12,27 MB
NAZWA PLIKU
Prawo gospodarcze. Aspekty publicznoprawne.pdf
ISBN
2996487874980

OPIS

Podręcznik prawa publicznego gospodarczego, przygotowany przez autorów związanych z Katedrą Prawa Publicznego Gospodarczego i Bankowego Uniwersytetu Warszawskiego, obejmuje całość zagadnień związanych z jedną z najbardziej reformowanych i rozwijających się w ostatnich latach gałęzi prawa, określanej jako publiczne prawo gospodarcze lub administracyjne prawo gospodarcze.W opracowaniu przedstawiono m.in. takie zagadnienia, jak:przedsiębiorca, gospodarka komunalna, samorząd gospodarczy i samorząd zawodowy, pozycja prawna Narodowego Banku Polskiego, prawo antymonopolowe i prawo pomocy publicznej, regulacja publicznoprawna rynku finansowego.Autorzy uwzględnili najnowsze regulacje dotyczące omawianej problematyki, w tym tzw. konstytucję biznesu, rozwiązania wprowadzone ustawą o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych udzielanych przedsiębiorcom dotkniętym skutkami COVID-19 oraz o uproszczonym postępowaniu o zatwierdzenie układu w związku z wystąpieniem COVID-19; czy zmiany w zakresie organów centralnych wprowadzone ustawą o zmianie ustawy o działach administracji rządowej oraz niektórych innych ustaw. Zaprezentowano również najnowsze orzecznictwo i literaturę prawniczą.Adresaci:Publikacja jest przeznaczona dla studentów prawa i administracji. Może być również przydatna w pracy adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w prawie gospodarczym oraz pracowników administracji rządowej i samorządowej.

Produkty z promocji znikają w błyskawicznym tempie. Podręcznik prawa publicznego gospodarczego, przygotowany przez autorów związanych z Katedrą Prawa Publicznego Gospodarczego i Bankowego Uniwersytetu Warszawskiego, obejmuje całość zagadnień związanych z jedną z najbardziej reformowanych i rozwijających się w ostatnich latach gałęzi prawa, określanej jako publiczne prawo gospodarcze lub administracyjne prawo gospodarcze. W ... Prawo gospodarcze Aspekty publicznoprawne - od 57,17 zł, porównanie cen w 20 sklepach.

Prawo Gospodarcze Aspekty Publicznoprawne EBook Prawo gospodarcze. Aspekty publicznoprawne - pdf / Marek Wierzbowski, Hanna Gronkiewicz-Waltz , 53,04 zł, Podręcznik prawa publicznego gospodarczego, przygotowany przez autorów związanych z Zobacz koniecznie Książki i czasopisma Prawo gospodarcze Aspekty publicznoprawne w cenie 67.50 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI