[OUTLET] Zmagania o reformę. Z dziennika politycznego 1980-1990

[OUTLET] Zmagania o reformę. Z dziennika politycznego 1980-1990 - Władysław Baka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Władysław Baka
WYMIAR
10,89 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Zmagania o reformę. Z dziennika politycznego 1980-1990.pdf
ISBN
1139617461643

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Profesor Władysław Baka w latach 1980-1990 był bezpośrednio zaangażowany w przygotowanie koncepcji i realizację reformy gospodarczej oraz rynkowej przebudowy polskiej bankowości, uczestniczył w rozmowach Okrągłego Stołu jako specjalista polityki społeczno-gospodarczej i reform systemowych. Ponadto pełnił kolejno funkcje sekretarza Komisji ds. Reformy Gospodarczej, ministra, prezesa NBP, sekretarza KC PZPR, a także był członkiem Prezydium Rządu oraz Rady Konsultacyjnej przy przewodniczącym Rady Państwa. W trakcie piastowania funkcji państwowych i partyjnych prowadził bardzo szczegółowe zapiski. Stały się teraz one podstawą do napisania dziennika politycznego, który ujawnia proces kształtowania się reformy gospodarczej lat osiemdziesiątych, a także kulisy rozmów przy Okrągłym Stole.

Teoria komunikowania publicznego i politycznego. Wprowadzenie - opis produktu W fazie preparacji i realizacji dziaa politycznych koniecznie naley respektowa fakt, e zazwyczaj przebiegaj one w konkretnie zdefiniowanym gstym Wedug tej koncepcji marketing traktowany jest jako caoksztat stosunkw ekonomicznych, spoecznych i politycznych, a jednym z jego celw jest... Kryzys polityczny na Słowacji.

Co stanowiło dla niego motywację do pisania o jej politycznym ustroju? W tym numerze chcemy spojrzeć w górę i dostrzec toczące się tam zmagania z różnych perspektyw. Masz informacje? Redakcja Dziennika Bałtyckiego czeka na #SYGNAŁ. Redakcja Dziennika Bałtyckiego czeka na #SYGNAŁ.

POWIĄZANE KSIĄŻKI