Marysia. Trzy historie na święta

Marysia. Trzy historie na święta - Nadia Berkane | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nadia Berkane
WYMIAR
6,4 MB
NAZWA PLIKU
Marysia. Trzy historie na święta.pdf
ISBN
6977962231712

OPIS

Książka zawiera trzy opowiadania: Marysia i Boże Narodzenie, Marysia piecze ciasto, Marysia i strój karnawałow y. Misia Marysia ubiera choinkę i przygotowuje się do świąt. Czy wiszące na choince pierniczki są bezpieczne, jeśli w domu czai się wielki łakomczuch? zaraz sie o tym przekonamy!Historie małej misi to wspaniałe wsparcie dla każdego malca, a dla rodziców – pomoc w przeprowadzeniu dziecka przez różne życiowe momenty.

Misia Marysia ubiera choinkę i przygotowuje się do świąt. Czy wiszące na choince pierniczki są bezpieczne, jeśli w d ...

Sprawdź też koniecznie recenzję "Marysia. Trzy historie na święta". Książka zawiera trzy opowiadania: Marysia i Boże Narodzenie, Marysia piecze ciasto, Marysia i strój karnawałowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI