Magiczne Drzewo. Świat Ogromnych (wznowienie 2020)

Magiczne Drzewo. Świat Ogromnych (wznowienie 2020) - Andrzej Maleszka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Maleszka
WYMIAR
12,23 MB
NAZWA PLIKU
Magiczne Drzewo. Świat Ogromnych (wznowienie 2020).pdf
ISBN
9445786427137

OPIS

Powieść z bestsellerowego cyklu Magiczne DrzewoBohaterowie zostają przeniesieni do Świata Ogromnych. Muszą żyć wśród olbrzymów i chodzić do szkoły z gigantycznymi dziećmi. Są jedynymi małymi istotami w świecie, gdzie wszystko jest ogromne, a każdy pragnie być największy. Walczą z wielkimi stworami, potężnym Gigunem i z pokusą, aby zmienić się w Ogromnych. By powrócić na Ziemię, muszą odnaleźć tajemnicze puzzle, które otwierają drogę do świata ludzi.Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy – telewizyjnym Oscarem – za wyobraźnię, mądrość i humor.Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor powieści i scenariuszy. Jest zdobywcą wielu nagród na międzynarodowych festiwalach. Jego filmy i powieści są pełne fantastycznych przygód. A jednocześnie opowiadają o ważnych sprawach.Powyższy opis pochodzi od wydawcy

Świat Ogromnych (wznowienie 2020). (Andrzej Maleszka).

Opinia od Użytkownik Ceneo 7 lat temu. Nie mogłam doczekać się, aż wreszcie kurier dostarczy mi przesyłkę i kiedy wreszcie przyszła, przeczytałam książkę jednym tchem! To nieważne, czy jest dedykowana dzieciom, czy też nie, można ją czytać w każdym wieku. Było to Magiczne Drzewo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI