Kryształowe odkrycie. Powieść o Janie Czochralskim (książka audio)

Kryształowe odkrycie. Powieść o Janie Czochralskim (książka audio) - Anna Czerwińska-Rydel | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Czerwińska-Rydel
WYMIAR
3,50 MB
NAZWA PLIKU
Kryształowe odkrycie. Powieść o Janie Czochralskim (książka audio).pdf
ISBN
8896355924118

OPIS

Czy tablet i telefon komórkowy mają coś wspólnego z kryształami? Co kryje wnętrze tych niewielkich, "inteligentnych" i jakże popularnych dziś urządzeń? A może wiesz, co to jest błękit pruski, metal B i do czego służy kapilara? I czy można zostać wynalazcą przez omyłkę...Posłuchaj szóstej części z serii MISTRZOWIE WYOBRAŹNI, opowieści o słynnym w świecie uczonym Polaku, Janie Czochralskim i jego kryształowym odkryciu, które zapoczątkowało współczesną elektroniczną epokę.Do audiobooka dołączona jest książeczka popularnonaukowa opisująca metodę Czochralskiego i wykorzystanie monokryształów. Znajdziecie w niej słownik pojęć z dziedziny krystalografii, fizyki i chemii, a także kalendarium z życia uczonego.Seria MISTRZOWIE WYOBRAŹNI przybliża życie i dzieło wybitnych postaci, przedstawiając je w sposób, który zafascynuje i zachęci do własnych poszukiwań i wędrówek śladami nauki. Niech te niezwykłe historie staną się okazją do odkrywania talentów, rozwijania pasji i otwierania się na świat, w którym wiele jeszcze pozostało do odkrycia. Wrota do krainy wyobraźni właśnie się otwierają.

Kryształowe odkrycie. Powieść o Janie Czochralskim / MP3.

„Kryształowe odkrycie. Powieść o Janie Czochralskim" - książka, która nie pozostawi obojętnym Czytelnika w wieku od 10 do 110 lat. > Audiobooki / słuchowiska > Audiobooki mp3 do pobrania > Kryształowe odkrycie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI