Jedwabne szlaki. Nowa historia świata

Jedwabne szlaki. Nowa historia świata - Peter Frankopan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Peter Frankopan
WYMIAR
11,72 MB
NAZWA PLIKU
Jedwabne szlaki. Nowa historia świata.pdf
ISBN
4536289334865

OPIS

Przygotowana specjalnie dla młodych czytelników skrócona wersja bestsellerowych Jedwabnych szlaków świetnego brytyjskiego historyka Petera Frankopana. Historia ukazana w książce została przedstawiona z nowej perspektywy, ze świeżym spojrzeniem, dzięki czemu przypadnie do gustu nie tylko dzieciom zainteresowanym historią. Młody czytelnik pozna bogatą mozaikę historycznych, gospodarczych, społecznych i kulturowych procesów, które ukształtowały i wpłynęły na świat w którym dziś żyjemy.Piękne ilustracje przybliżą odległy świat, ale też wzbudzą ciekawość do dalszego odkrywania historii.Książka została wydana w dużym formacie, w twardej oprawie ze złoceniami, więc stanie się idealnym prezentem dla najmłodszych.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Nowe spojrzenie na dzieje świata Jedna z najdonioślejszych książek historycznych ostatnich lat. Imponująca panorama dziejów Europy i świata od starożytności aż po współczesność, opisanych z zupełnie nowej perspektywy.

Nowa historia świata - Peter Frankopan - ebook (epub + mobi) Historia odwrócona o 180 stopni. W fascynującej panoramie dziejów Europy i świata, od czasów starożytnych aż po współczesność, Peter Frankopan podważa tradycyjną perspektywę europocentryczną, podkreślając istotną rolę, jaką odegrały w niej kraje ... Książkę „Jedwabne szlaki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI