Igor

Igor - Francesca Dafne Vignaga (ilustr.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francesca Dafne Vignaga (ilustr.)
WYMIAR
3,57 MB
NAZWA PLIKU
Igor.pdf
ISBN
3343169832847

OPIS

Igor – tak ma na imię i to jedyna rzecz, którą o sobie wie. Nie ma rodziny i nigdy nie spotkał nikogo, kto wyglądałby tak jak on. Jak to możliwe? Może wystarczy poszukać? A więc tak! Przyszedł czas, by wyruszyć w podróż i odnaleźć swoje plemię! Jednak za każdym razem, kiedy Igorowi wydaje się, że już-już odnalazł rodzinę, okazuje się, że nie do końca pasuje… zawsze coś musi zmienić. Igor to historia o poszukiwaniu swojego miejsca na świecie, której bohater odkrywa, że wcale nie trzeba być jak inni, żeby odnaleźć szczęście. Można być zupełnie innym i czuć się z tym dobrze.Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

With John Cusack, Molly Shannon, Steve Buscemi, Myleene Klass. Animated fable about a cliché hunchbacked evil scientist's assistant who aspires to become a scientist himself, much to the displeasure of the rest of the evil science community.

Umów konsultacje. Laseroterapia Dermatologia Estetyczna Diagnostyka nowotworów skóry Dermatologia dziecięca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI