W blasku obojętnych gwiazd

W blasku obojętnych gwiazd - Maciej Dynieski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Dynieski
WYMIAR
5,59 MB
NAZWA PLIKU
W blasku obojętnych gwiazd.pdf
ISBN
5676160720679

OPIS

W pogoni za marzeniami możesz przeoczyć to, co najważniejsze.Piotr Natecki – trzydziestoparoletni astrofizyk aspirujący do profesury – budzi się sam w domu dzień po pogrzebie brata, ostatniego członka rodziny. W dodatku męczy go dziwny sen o tym, że na Ziemi został już tylko jeden człowiek. Mimo żałoby, Piotr postanawia niezwłocznie wrócić do pracy. Jego największym marzeniem jest dokończenie projektu, który może mieć realny wpływ na rozwój ludzkości. Tymczasem jego promotora i przyjaciół ogarnia zniechęcenie, a w jego mieszkaniu pojawia się dziwny gość. Ta wizyta sprawi, że Piotr zupełnie inaczej spojrzy na wszystko, co było do tej pory dla niego ważne…

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r W blasku obojętnych gwiazd Maciej Dynieski W pogoni za marzeniami możesz przeoczyć to, co najważniejsze. Piotr Natecki - trzydziestoparoletni astrofizyk aspirujący do profesury - budzi się sam w domu dzień po pogrzebie brata, ostatniego członka rodziny.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. ,,W blasku obojętnych gwiazd'' Macieja Dynieskiego to krótka książka mająca na celu motywowanie do nauki i rozwoju. Tylko dzięki nauce możemy spełniać marzenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI