Smak pożądania

Smak pożądania - Nana Bekher | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nana Bekher
WYMIAR
3,27 MB
NAZWA PLIKU
Smak pożądania.pdf
ISBN
5218320427597

OPIS

Julia wyjechała z rodzinnego Szczecina do Irlandii studiować prawo. Teraz, gdy już kończy studia, marzy o zwiedzeniu wraz z przyjaciółkami Zielonej Wyspy, a potem znalezieniu pracy w swoim zawodzie. Jedno spotkanie na bankiecie z zielonookim nieznajomym odmieni całe jej życie. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale ich wspólna droga nie będzie usłana różami…Czy wielka namiętność znajdzie spełnienie?Jakie sekrety ma przystojny Francuz?Jaką cenę będą musieli zapłacić za swoje szczęście?

Jak kostka lodu w upale rozpusty oblewasz mnie słodkim spojrzeniem zamykasz oczy ustami Chlonę twe ciepło jak promień słońca twój zapach jak oddech wiosny i szczęścia W pieszczocie ukrywam te wszystkie słowa które już znasz a których tak bardzo wciąż pragniesz słuchać Serce przy sercu usta przy ustach w ... @LaVa Oficjalny @Disco-Polo.info @Disco Polo Granie @SETY DISCO POLO LaVa - Pożądania smak (Official Video) 2019Odsłona najnowszej produkcji naszego zespołu... 28 stycznia 2021, czwartek: ilość produktów w dziale książki: 127 124, Zobacz mapę kategorii: książki Książka: Smak pożądania, autor: Nana Bekher, ostatnia aktualizacja dostępności produktu: 4 stycznia 2021, książka w ofercie od: 3 listopada 2020 Smak pożądania. x.

Do tego nie zabraknie irytujących i wrednych postaci. Smak pożądania Książka już od 21,45 zł - od 21,45 zł, porównanie cen w 30 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Julia wyjechała z rodzinnego Szczecina do Irlandii studiować prawo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI