Kraina smoków

Kraina smoków - Cornelia Funke | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cornelia Funke
WYMIAR
5,1 MB
NAZWA PLIKU
Kraina smoków.pdf
ISBN
7957625731253

OPIS

Smoczy odlotW dolinie srebrnych smoków panuje kojący spokój. Do czasu… Pewnego dnia Szczurzyca przynosi straszne wieści: „Ludzie nadchooodzą!”. Nieustraszony młody smok Lung postanawia wyruszyć w poszukiwaniu legendarnego Skraju Nieba – miejsca, gdzie te piękne stworzenia mogą żyć w pokoju. Dołączają do niego oddana przyjaciółka Siarczynka i samotny chłopiec o imieniu Ben.Wspierając się jedynie dziwaczną mapą i wspomnieniami starego smoka, cała trójka rusza w magiczną i niebezpieczną podróż, by dotrzeć do najwyższych szczytów świata. W drodze zawierają nowe znajomości, docierają do wspaniałych miejsc, a przede wszystkim poznają znaczenie słów „przyjaźń” i „odwaga”.Czy uda im się dotrzeć do celu? Czy wszyscy ludzie są źli? Kto podąża ich śladem? I jak bardzo niebezpieczna może być wyprawa w poszukiwaniu najbezpieczniejszego zakątka świata?I wreszcie, czy można przeżyć większą frajdę niż latanie pod samym niebem na smoku?!Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji książka popularnej i nagradzanej niemieckiej pisarki dla dzieci. Wkrótce wyruszymy wspólnie w kolejną wyprawę.Animowany film na podstawie książki wkrótce w kinach.

Pomimo zaangażowania się trzech krajów, scenariusz i koncepcja w całości ... Dolina Smoków Witaj w Dolinie Smoków, krainie legend i fantazji. Minęły lata, odkąd dorosłe smoki nękały to spokojne miasto, ale jeszcze nie czas na odpoczynek.

Elfi Simowie z Doliny Smoków ciężko pracują, by ich wojsko było silne, a obywatele przygotowani na katastrofę. Literatura dla dzieci i młodzieży; Kraina smoków-1515 Kraina Smoków, Leba. 102 likes · 92 were here.

POWIĄZANE KSIĄŻKI