Zimowe serca

Zimowe serca - Anna Wolf | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wolf
WYMIAR
6,22 MB
NAZWA PLIKU
Zimowe serca.pdf
ISBN
9253212521916

OPIS

Świąteczna opowieść autorki bestsellerów – Anny Wolf!Erick Walker nie wierzy w cuda. A jednak pewnego zimowego dnia tuż przed Bożym Narodzeniem zdarzyło się coś niezwykłego. Nieznajoma uratowała Ericka, kiedy jego samochód zsunął się ze skarpy prosto do rzeki.Nie wiedział, że była to Tara Willson, matka dwóch nastoletnich córek, która po rozstaniu z mężem borykała się z problemami finansowymi. W dodatku nie ufała ludziom, a w szczególności przedstawicielom płci męskiej.Kiedy rok później, przed kolejnym Bożym Narodzeniem, przypadkowo się spotykają, Tara nie rozpoznaje Ericka. On z kolei nie ma pojęcia, że to kobieta, której zawdzięcza życie.Świąteczny cud czy nie, tych dwoje się zaprzyjaźnia, nie przypuszczając, że Tara tak bardzo potrzebuje przyjaciela. Jej były mąż będzie chciał się zemścić za to, że od niego odeszła. Jednak Roger nie podejrzewa, że w życiu dawnej żony pojawił się ktoś nowy – mężczyzna z tonącego samochodu. Mężczyzna, który ma na koncie wiele złych uczynków.Opis pochodzi od wydawcy.

Obydwie książki utrzymane są w zimowym klimacie. "Zimowe serca" Eryk nie wierzył do tej pory w cuda. Zimowe serca: Świąteczna opowieść autorki bestsellerów - Anny Wolf! Erick Walker nie wierzy w cuda.

Odpoczęłam od broni, gangsterów, zipiącej w kark mafii i oddałam się opowieści, która porusza trudne tematy. Zima za pasem, ale wraz z nią, coś, co rozgrzeje serca. Zimowe serca .

POWIĄZANE KSIĄŻKI