Podniebny

Podniebny - Kerstin Gier | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kerstin Gier
WYMIAR
9,73 MB
NAZWA PLIKU
Podniebny.pdf
ISBN
8895549790906

OPIS

Nowa powieść Kerstin Gier, autorki bestsellerowej „Trylogii Czasu” i „Silvera”. Siedemnastoletnia Fanny rzuciła szkołę i odbywa praktykę w alpejskim hotelu Château Janvier, zwanym Podniebnym. W Święta nieco podupadły hotel przeżywa oblężenie. Zjeżdżają tu najróżniejsi goście: od słynnej łyżwiarki, przez autora thrillerów, po... właścicieli kolii z legendarnym diamentem carycy Katarzyny. Z pomocą Bena, przystojnego syna właściciela, oraz tajemniczego Tristana, Fanny spróbuje pokrzyżować szyki pewnym złym ludziom. Postara się też zachować zimną krew (i pracę!), oraz znaleźć pomysł na życie, a może nawet miłość... Niebanalny, trzymający w napięciu thriller dla młodzieży, w zachwycającej oprawie graficznej.

Wszystkie namioty mieszczą w pełni wyposażoną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Do dyspozycji Gości jest taras.

» Opisy krzyżówkowe dla hasła podniebny. Podniebny horror w… Podniebny horror w USA: wybuchł jedn z silników Boeinga 777, pasażerowie modlili się juz tylko o życie (VIDEO) Kazimierz Sikorski 22.02.2021 Obiekt Podniebny Glamping usytuowany jest w Borsku, w województwie pomorskim. Na miejscu znajduje się sauna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI