Nowa Seria Dobra Książeczka 6-12 miesięcy

Nowa Seria Dobra Książeczka 6-12 miesięcy - Agnieszka Starok | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Starok
WYMIAR
6,24 MB
NAZWA PLIKU
Nowa Seria Dobra Książeczka 6-12 miesięcy.pdf
ISBN
9852544596680

OPIS

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku to taka, która ma po jednej ilustracji (przedstawiającej jedną rzecz) na stronie. Najlepiej, gdy są to zwierzęta oraz przedmioty codziennego użytku, bliskie dziecku. Oglądanie obrazków wraz z opiekunem, który nazywa przedmioty, pomaga dziecku zrozumieć znaczenie wyrazów i rozwija umiejętność mówienia. Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 6-12 miesięcy i uwzględnia ich specyficzne potrzeby.

Książka "6-12 miesięcy - Nowa Seria Dobra Książeczka" - Agnieszka Starok - oprawa twarda - Wydawnictwo Tekturka. Seria Dobra Książeczka 6-12 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Nowa Seria Dobra Książeczka 6-12 miesięcy .

Najlepiej, gdy są to zwierzęta oraz przedmioty codziennego użytku, bliskie dziecku. Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 0-3 miesięcy „Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 0-3 miesięcy" to jedna z dwóch najnowszych książek kontrastowych od wydawnictwa Tekturka. W tej części znajdziecie ilustracje, stworzone z myślą o noworodkach. Strona główna > Literatura dziecięca > 6-12 miesięcy - Nowa Seria Dobra Książeczka Zobacz większe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI