Jak zerwać z cukrem

Jak zerwać z cukrem - Molly Carmel | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Molly Carmel
WYMIAR
11,49 MB
NAZWA PLIKU
Jak zerwać z cukrem.pdf
ISBN
7668735837609

OPIS

Problemów z odżywianiem i wagą nie rozwiąże ani silna wola, ani kolejna modna dieta – odpowiedzią jest zerwanie z cukrem. Molly Carmel, terapeutka specjalizująca się w zaburzeniach żywienia, podpowiada, jak w 66 dni odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Dzięki tej książce poznasz kompletny plan posiłków ułatwiający przejście na dietę bezcukrową, a także siedem afirmacyjnych obietnic, które pozwolą przerwać cykl naprzemiennych diet i objadania się.Ten poradnik to mapa ze wskazówkami, których będziesz w stanie się trzymać. Dzięki niej wreszcie stracisz niepotrzebne kilogramy i odnajdziesz drogę do prawdziwej wolności.

Porzuć diety i żyj pełnią życia. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! "Jak zerwać z cukrem" to książka, która udowadnia, że problemów z wagą i odżywianiem nie rozwiąże silna wola, czy kolejna dieta.

Molly Carmel, terapeutka specjalizująca się w zaburzeniach żywienia, podpowiada, jak w 66 dni odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Jak wygrać z cukrem, żywnością przetworzoną, otyłością i chorobami - Opis i dane produktu Dr Robert Lustig alarmuje, że cukier jest toksyną i jest metabolizowany jak trucizna. Zmienione środowisko, pełne w wysokim stopniu przetworzonych produktów powoduje zaburzoną pracę hormonów, choroby metaboliczne i w konsekwencji pandemię ... Jak zerwać z cukrem : porzuć diety i żyj pełnią życia .

POWIĄZANE KSIĄŻKI