Zamknięta na klucz

Zamknięta na klucz - M.M. Kowalska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.M. Kowalska
WYMIAR
11,2 MB
NAZWA PLIKU
Zamknięta na klucz.pdf
ISBN
2127855560010

OPIS

Czy zaufasz komuś, kto jest ci zupełnie obcy?Elizabeth jest typową nastolatką, której dni wypełniają spotkania z przyjaciółmi i chłopakiem oraz nauka. Chociaż jej życie nie jest usłane różami – w dzieciństwie opuściła ją matka, a ojciec prawie nie wychodzi z pracy – dziewczyna stara się dzielnie stawiać czoła przeciwnościom losu. Wszystko sięzmienia, gdy w mieście pojawia się nowy chłopak, Clark Stevens. Elizabeth zaczynają nękać problemy ze snem, w jej otoczeniu dzieją się trudne do wytłumaczenia rzeczy, a ona sama plącze się w domysłach, co jest rzeczywistością, a co wytworem jej wyobraźni. Na dodatek coraz częściej zauważaśledzącą ją tajemniczą postać, której zamiary nie wydają się przyjazne…

DODAJ RECENZJĘ ... Informacje o ZAMKNIĘTA NA KLUCZ, M. M.

Jej życie jednak nie zawsze było wesołe, ponieważ ma ojca pracoholika, a matka odeszła, gdy dziewczyna była mała. Zamknięta na klucz - okładka i tytuł. Tył książki, czyli dziewczynka stojąca tyłem w oknie, tak że widzimy tylko cień, o wiele bardziej mnie urzekła niż dziewczyna pokazana z przodu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI