Studia z klasycznej etyki greckiej

Studia z klasycznej etyki greckiej - Włodzimierz Galewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Włodzimierz Galewicz
WYMIAR
12,54 MB
NAZWA PLIKU
Studia z klasycznej etyki greckiej.pdf
ISBN
5881042070655

OPIS

"Studia z klasycznej etyki greckiej" Włodzimierza Galewicza – to zbiór dwunastu tekstów poświęconych pewnym wybranym zagadnieniom etycznym, zaczerpniętym z Platona (5 tekstów) i Arystotelesa (7 artykułów). Teksty te, jak pisze autor, powstawały na przestrzeni wielu lat, a część z nich ukazała się wcześniej albo w formie artykułów, albo rozdziałów w książce. Po­nowna publikacja tych już opublikowanych prac (niektóre teksty zostały zmodyfikowane na potrzeby książki) uzasadniona jest podkreślanym przez autora pragnieniem popularyzacji tych tekstów oraz zwiększenia ich dostępności (dotychczas były rozproszone w różnych pismach). Warto dodać, że do wcześniej publikowanych rozpraw autor dodał cztery całkowicie nowe teksty.

Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie. Studia z klasycznej etyki greckiej Włodzimierza Galewicza - to zbiór dwunastu tekstów poświęconych pewnym wybranym zagadnieniom etycznym, zaczerpniętym z Platona (5 tekstów) i Arystotelesa (7 artykułów). Teksty te, jak pisze … Informacje o Studia z klasycznej etyki greckiej Marek Derewieck - 9855039466 w archiwum Allegro.

Oprawa jest twarda. Studia z klasycznej etyki greckiej Włodzimierza Galewicza - to zbiór dwunastu tekstów poświęconych pewnym wybranym zagadnieniom etycznym, zaczerpniętym z Platona (5 tekstów) i Arystotelesa (7 artykułów). KsiążkaStudia z klasycznej etyki greckiejautorstwaWłodzimierz Galewicz ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Studia z klasycznej etyki greckiej - Włodzimierz Galewicz (Książka) - Księgarnia PWN `Studia z klasycznej etyki greckiej` Włodzimierza Galewicza ? to zbiór dwunastu tekstów poświęconych pewnym wybranym zagadnieniom etycznym, zaczerpniętym z Platona (5 tekstów) i Arystotelesa (7 artykułów). Teksty te, jak pisze autor, powstawały na przestrzeni wielu lat, a część z nich ukazała się wcześniej albo w formie ... Studia z klasycznej etyki greckiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI