Rok 2021 z Dilerką Emocji

Rok 2021 z Dilerką Emocji - Agnieszka Lingas-Łoniewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Lingas-Łoniewska
WYMIAR
10,89 MB
NAZWA PLIKU
Rok 2021 z Dilerką Emocji.pdf
ISBN
7416485319982

OPIS

„Niech ten wspólny rok będzie pełen pozytywnych emocji!”Doskonały gadżet dla wszystkich fanek Dilerki Emocji!Zaplanuj cały rok 2021 razem z ulubioną autorką.- każdy miesiąc inspirowany inną książką Agnieszki Lingas-Łoniewskiej- miejsce na notatki, zapiski, plany, listy rzeczy do zrobienia- cytaty z książek autorki- „złote myśli” autorki i rady od bohaterów jej powieści- przepisy na ulubione dania Agnes, motywacyjne hasła na konkretne dni- oznaczenie dni, w których wydarzy się coś ważnego związanego z autorką (premiery nowych książek, eventy, targi, spotkania, w których bierze udział)- i wiele niespodzianek :)

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Rok 2021 z Dilerką Emocji (6165999) - Agnieszka Lingas-Łoniewska - Książka, recenzja, streszczenie Rok 2021 z Dilerką Emocji Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Burda Książki Data wydania: 2020-10-13 W organizerze "Rok 2021 z Dilerką Emocji" Agnieszka Lingas-Łoniewska podzieliła się także swoimi ulubionymi przepisami kulinarnymi oraz zamieściła motywacyjne hasła na każdy dzień. Autorka znana jest z romantycznych powieści, które pobudzają serce, rozpalają emocje, a przy tym są jednymi z najchętniej wybieranych pozycji w tym gatunku literackim. rok 2021 z dilerką emocji Biuro Lead with Love: na początek 2021 Dobrych Działań na 2021 rok.

Wydawnictwo: Burda Książki. Kategoria: PORADNIKI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI