Na szczycie. Gra o miłość

Na szczycie. Gra o miłość - K.N. Haner | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
K.N. Haner
WYMIAR
7,74 MB
NAZWA PLIKU
Na szczycie. Gra o miłość.pdf
ISBN
8295125483366

OPIS

Kontynuacja historii szalonej i kontrowersyjnej miłości Rebeki i Sedricka.Cudowne wakacje Reb i Seda dobiegają końca. Czy powrót do rzeczywistości okaże się równie bolesny jak to, że Rebeka będzie musiała przetrwać rozstanie z ukochanym? Czy niedaleka przeszłość i wspomnienia z dzieciństwa nie będą przeszkodą do budowania szczęścia?Uczucie, które połączyło tych dwoje, ponownie zostanie wystawione na próbę. Demony przeszłości powrócą, a wróg nigdy nie zapomina. Gra toczyć się będzie o najważniejszą stawkę. O miłość.

„Na szczycie. "Na szczycie. Gra o miłość" to drugi tom cyklu "Miłość w rytmie rocka", w którego skład wchodzą także: "Na szczycie" (tom 1), "Na szczycie.

„Na szczycie. Jeśli macie ochotę na nietypową historię miłosną, z dużą porcją erotyzmu, która was zirytuje jak żadna inna, która rozpali was do czerwoności, to polecam wam ''Na szczycie. Gra o miłość''. Na Na szczycie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI