Miśka i Józek. Niech wygra najlepszy

Miśka i Józek. Niech wygra najlepszy - Joanna Mikołajewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Mikołajewicz
WYMIAR
3,67 MB
NAZWA PLIKU
Miśka i Józek. Niech wygra najlepszy.pdf
ISBN
1277915920798

OPIS

Dziewczyny kontra chłopaki – będzie się działo!Miśka to dziewczyna, która nie da sobie w kaszę dmuchać. Najlepiej z całej klasy wspina się po drzewach i uwielbia grać w piłkę. Józek od sportu woli literaturę – i nic dziwnego, w przyszłości bowiem chce zostać autorem znanych na całym świecie bestsellerów. Póki co w swoim dzienniku opisuje życie szkolne, a jest o czym pisać, bo w klasie 4b ciągle coś się dzieje. Choć Miśka i Józek różnią się od siebie jak ogień i woda, to mają jedną cechę wspólną: uwielbiają rywalizację i zrobią wszystko, aby wygrać. Tym bardziej, jeśli w konkursie ogłoszonym przez dyrektora Kukułkę czeka nagroda, która pozwoli im spełnić najskrytsze marzenia...Kto powiedział, że dziewczyny nie mają prawa do grania w piłkę, a chłopakom nie wypada piec lukrowanych babeczek? Ta pełna humoru, wciągająca opowieść udowadnia, że każdy może realizować swoje pasje!

Najlepiej z całej klasy wspina się po drzewach i uwielbia... Opinie o książce - Miśka i Józek. Niech wygra najlepszy antosiaczyta Przeczytane: 2021-01-22 , Przeczytałem , Mam , Wyzwanie - wybrana przez siebie liczba książek w 2021 roku , "Miśka i Józek niech wygra najlepszy" autorstwa Joanny Mikołajewicz, to krótka, wciągająca i zabawna książka dla dzieci w wieku 9-12 lat, opisująca perypetie zwyczajnych uczniów uczęszczających do czwartej klasy zwyczajnej szkoły podstawowej. Miśka i Józek.

Józek od sportu woli literaturę - i nic dziwnego, w przyszłości... Ebooki - E-book - Literatura dla dzieci i młodzieży - Literatura dla dzieci - przeczytaj opinie, kupuj online ... Miśka i Józek Niech wygra najlepszy Joanna Mikołajewicz - najszybsza wysyłka! 15 ,40 zł Z wysyłką od 22,39 zł Informacje o MIŚKA I JÓZEK.

POWIĄZANE KSIĄŻKI