Misia i jej mali pacjenci. Nieoczekiwana przeprowadzka

Misia i jej mali pacjenci. Nieoczekiwana przeprowadzka - Aniela Cholewińska-Szkolik | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aniela Cholewińska-Szkolik
WYMIAR
4,58 MB
NAZWA PLIKU
Misia i jej mali pacjenci. Nieoczekiwana przeprowadzka.pdf
ISBN
3203794874229

OPIS

Pasieka bardzo pożytecznych i pracowitych pszczół jest w dużym niebezpieczeństwie – pszczoły mogą stracić ukochany dom. Misia i Popik mają pomysł, jak je uratować – jest to jednak bardzo ryzykowne, a pszczoły wcale nie chcą opuszczać swojego ula. W parku Popik spotyka osłabionego, samotnego psa. W czasie wycieczki do lasu przyjaciele znajdują małego liska uwięzionego na dryfującym pniu. Czy przyjaciele uratują pszczoły? Czy bezdomny pies z parku wyzdrowieje i znajdzie nowy dom i kochającego opiekuna? Czy mały lisek odnajdzie swoją rodzinę? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tych wyjątkowych opowiadaniach z serii „Misia i jej mali pacjenci”.

Nadają się do wspólnego czytania, szczególnie jako lektura przed snem. Opowieści o obdarzonej niespotykanym darem dziewczynce wypełnią równie dobrze jesienne popołudnia czy czas długich letnich podróży. Misia i jej mali pacjenci na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Średnia ocena wszystkich książek w serii . 8,1 ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI