Zapiski z czekoladowego pamiętnika

Zapiski z czekoladowego pamiętnika - Alina Sułkowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alina Sułkowska
WYMIAR
3,58 MB
NAZWA PLIKU
Zapiski z czekoladowego pamiętnika.pdf
ISBN
9412182832301

OPIS

Czasem słodkie, czasem gorzkie, ale zawsze krzepiące życiową mądrością...Właśnie takie są „Zapiski z czekoladowego pamiętnika” Aliny Sułkowskiej. To 13 fascynujących historii pisanych z perspektywy matki, żony i kochanki, która zaprasza czytelnika do swojej codzienności, dzieląc się z nim wszystkimi jej smakami, a przede wszystkim tym jednym, najważniejszym – czekolady... To właśnie ona towarzyszy bohaterce w pokonywaniu kolejnych życiowych zakrętów, podejmowaniu trudnych decyzji i tworzeniu nowych planów na życie. Koi nerwy, wycisza złe emocje i sprawia, że wszystko staje się prostsze. A zatem... może skusisz się na kawałek?

Premiera: 2019-11-29. Księgarnia internetowa merlin.pl Czasem słodkie, czasem gorzkie, ale zawsze krzepiące życiową mądrością...

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Właśnie takie są Zapiski z czekoladowego pamiętnika Aliny Sułkowskiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI