W krainie Absurdii

W krainie Absurdii - Chris Riddell | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chris Riddell
WYMIAR
3,28 MB
NAZWA PLIKU
W krainie Absurdii.pdf
ISBN
5592004750634

OPIS

Poznajcie niezwykłą krainę, gdzie wszystko jest na opak.Witajcie w Krainie Absurdii – świecie dziwnym i wspaniałym. Gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje. Drzewa są tu ptakami, drzewami zaś parasole. Na niebie zaś roi się od chrapiących ryb. Pewien mały chłopczyk budzi się i prosto spod kołdry, trafia do niesamowitej krainy, gdzie czeka go spotkanie z Potworem z Szafy, smokiem i niezwykła przygodą.

Sprawdź naszą ofertę Wspaniała, pogodna opowiastka dla najmłodszych czytelników. Krótka historyjka marzenia sennego małego chłopca, który we własnym śnie poszukuje zaginionego szalika i legendarnego smoka.

Tutaj poznajemy króla Absurdii, a poznajemy go, gdy słodko śpi w kwiatowym łożu. Po przebudzeniu wpada w ramiona Potwora z Szafy, który pomaga mu się ubrać i wtedy król zauważa, że nie ma…Continue reading W krainie Absurdii Sprawdź niskie ceny i kup W krainie Absurdii w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Poznajcie niezwykłą krainę, gdzie wszystko jest na opak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI