Szansa na start

Szansa na start - Daniel Zbiróg | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Zbiróg
WYMIAR
11,55 MB
NAZWA PLIKU
Szansa na start.pdf
ISBN
2352688114262

OPIS

Nigdy nie wahaj się sięgać po marzenia!Szesnastoletni Mike nie potrafi wyobrazić sobie życia bez muzyki. Jego rodzice jednak zupełnie nie podzielają jego pasji i starają się wybić mu z głowy marzenia o zostaniu wielką gwiazdą rocka. Na szczęście Mike może liczyć na wsparcie swojego najlepszego przyjaciela, Willa, który w dniu urodzin wręcza mu bilet na koncert ulubionego zespołu. Niezwykły zbieg okoliczności sprawi, że Mike zaprezentuje swój talent szerszej publiczności, a jego życie zacznie się zmieniać w zawrotnym tempie. Aby spełnić marzenia, będzie musiał dokonać trudnych wyborów i zawalczyć z przeciwnościami losu, które nagle zbiorą się nad nim niczym ciemne burzowe chmury. Czy wystarczy mu siły i determinacji, by osiągnąć to, czego zawsze tak bardzo pragnął?

Chłopak ma głowę pełną marzeń, dużą wyobraźnię, kocha muzykę i nie potrafi bez niej żyć. Marzy o zostaniu gwiazdą, o koncertach i własnych fanach. Książka Szansa na start pochodzi z wydawnictwa Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne.

Jednak zawiodłam się. Historia Mike jest jak dla mnie częściowo nierealna, a chwilami infantylna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI