Nowy dom

Nowy dom - Kaja Kujawska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kaja Kujawska
WYMIAR
6,52 MB
NAZWA PLIKU
Nowy dom.pdf
ISBN
5239763429560

OPIS

Nawet czas nie jest w stanie osłabić prawdziwej miłościDorastanie w okupowanej Warszawie skutecznie zahartowało Teresę, która walczyła wówczas w szeregach AK. Z dawnych czasów pozostały jej dwie rzeczy: przekonanie, że życie jest najcenniejszym, co zostało nam dane, oraz wspomnienie pierwszej, płomiennej miłości do poznanego podczas wojennej zawieruchy Tadeusza.Dziś Teresa jest odważną, pewną siebie kobietą, która pragnie wspierać wnuczkę Alinę, w rozpoczęciu nowego etapu w życiu. Dziewczyna właśnie opuściła rodzinne miasteczko, by uwolnić się od nieudanego związku i nudnej pracy, ale nie będzie to proste – tym bardziej że wkrótce na jej drodze stanie kilku mężczyzn, którzy namieszają jej w głowie... Czy na obie kobiety czeka szczęśliwe zakończenie?

Budowa domów: Śląsk, Małopolska, Kraków, Opole, Wrocław. Domy z keramzytu (system PRAEFA) w 3 miesiące. Odkryj nowe domy na sprzedaż w cała Polska, z co najmniej 1 pokojem od 0 zł.14958 nowych ofert.

Najpopularniejszym serwisie nieruchomości w Polsce. Nowy-Dom Deweloper to nowo powstała marka firmy Nowy Dom i Hydropol. Teraz mamy jeszcze większe możliwości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI