Niebezpieczne związki Mariana Klepki

Niebezpieczne związki Mariana Klepki - Krzysztof Jarząbek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Jarząbek
WYMIAR
6,76 MB
NAZWA PLIKU
Niebezpieczne związki Mariana Klepki.pdf
ISBN
3223839064919

OPIS

Piwo, amfetamina i miłość do ojczyznyRozgrzane słońcem osiedle, skwerek z ławeczkami, bar pod parasolami z piwem… W powietrzu opary alkoholu, a na ustach wielka polityka. To właśnie tutaj Marian Klepka, największy patriota wśród patriotów, prawdziwy Polak i katolik, objaśnia świat i zawiłości polityczne niedzielnym kumplom. Po latach zniewolenia nad krajem zaczyna się unosić duch wolności. Oto nadchodzi dobra zmiana…Jednak Marian wie, że zdrajcy i wrogowie ojczyzny nie poddali się, dlatego z poświęceniem agituje wśród mieszkańców swego osiedla. Gdy sąsiedzi oraz rodzina zauważają, że Klepkowie w tajemniczych okolicznościach stali się nagle zamożni, wokół Mariana niespodziewanie gromadzą się prawdziwi Polacy, wyznający tylko tradycyjne wartości. Jednak nie spodziewają się tego, że za słowami muszą iść także czyny. Wkrótce Marian wystawi ich miłość do ojczyzny na prawdziwą próbę…

Sprawdź też koniecznie recenzję "Niebezpieczne związki Mariana Klepki". Książka „Niebezpieczne związki Mariana Klepki" - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 340 stron i została wydana w 2019 r.

Novae Res Niebezpieczne związki Mariana Klepki Krzysztof Jarząbek. Broszurowa ze skrzydełkami: ISBN: 978-83-814-7504-4: EAN: 9788381475044: Liczba stron: 340: Format: 120x195mm: Cena katalogowa: 37,99 zł ... Niebezpieczne związki Mariana Klepki to szczera aż do bólu diagnoza dzisiejszego społeczeństwa, podzielonego i skłóconego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI