Miłosny blef. Seria Miłosna gra. Tom 1

Miłosny blef. Seria Miłosna gra. Tom 1 - D.B. Foryś | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
D.B. Foryś
WYMIAR
11,41 MB
NAZWA PLIKU
Miłosny blef. Seria Miłosna gra. Tom 1.pdf
ISBN
3940560197926

OPIS

Pierwszy tom miłosnej dylogii autorki cyklu „Tessa Brown”!Miłość może być złudzeniem, ale czy złudzenie może być miłością?Hela ma problemy ze zdrowiem i trafia do szpitala. Tam poznaje Kubę – przystojnego podrywacza. Para od pierwszego wejrzenia nie pała do siebie sympatią. Bohaterowie są zmuszeni dzielić jedną salę, co nie podoba się Heli, która uważa mężczyznę za zadufanego w sobie bubka.Kobieta codziennie przygląda się temu, jak jej współlokator flirtuje z co rusz to inną dziewczyną. Jest niemiła dla Kuby, nie pochwala takiego zachowania. Jednak mimo jego usposobienia coś ją do niego ciągnie. Facet jest atrakcyjny, ma poczucie humoru, a kiedy nie stroi sobie żartów, da się z nim normalnie porozmawiać.Kuba raz próbuje podrywać Helę, raz doprowadza ją do szału, innym razem wzbudza w niej irytację, by zaraz znów przejść do flirtu. Kobieta jest sfrustrowana. Wreszcie nie wytrzymuje i oznajmia mężczyźnie, że cokolwiek zrobi, ona nie zwróci na niego uwagi.Kuba przyjmuje wyzwanie.

Oceń ten produkt jako pierwszy. Miłosna gra Tom 1. Miłosny blef Książka romantyczna już od 22,65 zł - od 22,65 zł, porównanie cen w 21 sklepach.

Tom 1. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Miłosna gra Tom 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI