Księga magii praktycznej

Księga magii praktycznej - Brittany Nightshade | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brittany Nightshade
WYMIAR
12,56 MB
NAZWA PLIKU
Księga magii praktycznej.pdf
ISBN
3726183838871

OPIS

Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celówCzy współczesna magia praktyczna może być tak prosta jak zapalenie świecy lub kadzidła? Tak! Z Księgą Cieni tej doświadczonej czarownicy przekonasz się, jak możesz wykorzystać te pradawne tradycje we współczesnym życiu do osiągnięcia swoich celów. Z pomocą Autorki przygotujesz napój lub rytuał ochronny, kąpiel z afrodyzjakiem, rzucisz zaklęcie miłosne. W książce znajdziesz opis praktyk uzdrawiających nie tylko z choroby, ale również relacje z bliskimi. To nieprawda, że magię mogą praktykować tylko wtajemniczone osoby, posiadające odpowiedni dar. Z zaklęć i rytuałów przygotowanych przez Autorkę z łatwością mogą skorzystać także początkujący. Magia praktyczna do wykorzystania każdego dnia.

Poznaj skuteczne rytuały i zaklęcia, które pomogą Ci ... Książka Księga magii praktycznej. Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów.

Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów - Nightshade Brittany - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI