Jak nie umrzeć przedwcześnie. Co jeść, aby dłużej cieszyć się zdrowiem

Jak nie umrzeć przedwcześnie. Co jeść, aby dłużej cieszyć się zdrowiem - Michael Greger | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Greger
WYMIAR
4,45 MB
NAZWA PLIKU
Jak nie umrzeć przedwcześnie. Co jeść, aby dłużej cieszyć się zdrowiem.pdf
ISBN
4703849849033

OPIS

Przystępna i aktualna książka napisana przez lekarza, który przekonuje, że możemy ustrzec się wielu poważnych chorób dzięki odpowiedniemu odżywianiu. Każdy z piętnastu rozdziałów poświęcony jest innej chorobie oraz zaskakująco prostym sposobom pozwalającym jej uniknąć. Autor omawia również dwanaście grup pokarmów, które powinniśmy wprowadzić do swojej codziennej diety, żeby czuć się lepiej i żyć dłużej. Wszystkie zalecenia doktora Gregera są poparte wieloletnimi badaniami.

Co jeść, aby dłużej cieszyć się zdrowiem - Greger Michael - Stone Gene - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Co jeść aby dłużej cieszyć się zdrowiem ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI