Bóle fantomowe

Bóle fantomowe - Alina Sułkowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alina Sułkowska
WYMIAR
3,79 MB
NAZWA PLIKU
Bóle fantomowe.pdf
ISBN
7394237631932

OPIS

To, co utraciliśmy, często boli najbardziej.Dzieciństwo młodego chłopca dorastającego na zachodnich kresach Polski upływa pod znakiem beztroski, przygód i magii. Nocne wyprawy do lasu i na ryby, letnie wieczory spędzane pod gołym niebem, odkrywanie zakazanych tajemnic, które tak bardzo pobudzają nastoletnią wyobraźnię... Ale pewnego dnia w ten sielski pejzaż wkracza brutalna, postpeerelowska rzeczywistość, a zainicjowane przez nią wydarzenia prowadzą do tragedii. By zrozumieć samego siebie, młody bohater musi nie tylko poznać historię swojej rodziny, dotkniętej przesiedleniami, ale także nauczyć się żyć z dotkliwym bólem straty.„Bóle fantomowe” to barwna i poruszająca powieść, która przywodzi na myśl prozę mistrzów takich jak Wiesław Myśliwski. To historia o bolesnych zakończeniach i trudnych początkach, ale przede wszystkim – o pamięci, której nigdy nie można do końca zaufać.

zakazu legalnej aborcji ... Bóle fantomowe - opis i przyczyny. Bóle fantomowe to bolesne odczucia w tej części ciała, która została amputowana.

Osoby cierpiące na tę dolegliwość opisują ją jako bardzo uciążliwą. • fantomowy. Słowniki PWN - zobacz ofertę >> Korpus Języka Polskiego PWN.

POWIĄZANE KSIĄŻKI