Wielka księga sekretnych zaklęć rosyjskich szeptuch

Wielka księga sekretnych zaklęć rosyjskich szeptuch - Natalia Stepanova | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia Stepanova
WYMIAR
8,11 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga sekretnych zaklęć rosyjskich szeptuch.pdf
ISBN
7995755349085

OPIS

Od wieków woda była wykorzystywana do określonych rytuałów. W tej książce najbardziej znana i ceniona szeptucha, Natalia Stepanova, dzieli się swoją wielopokoleniową wiedzą i opisuje wiele rytuałów, które wiążą się z zaklinaniem czy zamawianiem wody. To skarbnica syberyjskiej mądrości, magiczna książka, która pomoże Ci zamienić zwykłą wodę w potężne narzędzie do uzdrawiania i samoleczenia, pozbywania się lęków oraz zaklinania rzeczywistości. Dzięki nim pokonasz dolegliwości, ukoisz nerwy i pokonasz lęki. Odprawisz rytuały ochronne dla domu, rodziny, dzieci i siebie. Odwrócisz działanie każdej klątwy i uroku. Odczynisz działanie złego oka. Poznaj tajemne zaklęcia szeptuchy.

Natalia Stepanova to rosyjska uzdrowicielka. Nie znajdziemy o niej zbyt wiel Wielka księga sekretnych zaklęć rosyjskich szeptuch.

Miłość, bogactwo i odzyskanie zdrowia - Oceny, opinie, ceny - Natalia Stepanova - Lubimyczytać.pl. Reklama.

POWIĄZANE KSIĄŻKI