Salazar. Teraz, i w godzinie jego śmierci

Salazar. Teraz, i w godzinie jego śmierci - Joao Paulo Cotrim | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joao Paulo Cotrim
WYMIAR
12,16 MB
NAZWA PLIKU
Salazar. Teraz, i w godzinie jego śmierci.pdf
ISBN
7149529676792

OPIS

Salazara już nie ma, podobnie nie ma mostu jego imienia, przemianowanego po 1974 roku na „most 25 Kwietnia”, czyli most Rewolucji Goździków. To ta bezkrwawa rewolucja przyniosła Portugalii zupełnie inne wyzwania. I możliwości, np. nieskrępowaną wolność wyrażania myśli, co do maksimum wykorzystali Rocha i Cotrim w komiksie, który bez przesady zaliczyć można do Top 3 portugalskich komiksów historycznych.

Salazara już nie ma, podobnie nie ma mostu jego imienia, przemianowanego po 1974 roku na most 25 Kwietnia, czyli most Rewolucji Goździków. To ta bezkrwawa rewolucja przyniosła Portugalii zupełnie inne wyzwania. Salazara już nie ma, podobnie nie ma mostu jego imienia, przemianowanego po 1974 roku na „most 25 Kwietnia", czyli most Rewolucji Goździków.

„Salazar. Teraz, i w godzinie jego śmierci".

POWIĄZANE KSIĄŻKI