Niegrzeczny manager. Seria VIP. Tom 2

Niegrzeczny manager. Seria VIP. Tom 2 - Kristen Callihan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kristen Callihan
WYMIAR
8,10 MB
NAZWA PLIKU
Niegrzeczny manager. Seria VIP. Tom 2.pdf
ISBN
1487858187131

OPIS

Rozpalająca wszystkie zmysły historia o miłości, która narodziła się 10 tysięcy metrów nad ziemią!Manager sztywniak wrzuca trochę na luz: zakochuje się w fotografce kapeli, którą od lat prowadzi. Istnieje jednak spore niebezpieczeństwo, że jego perfekcjonizm zniszczy to, co dopiero mogłoby się między nimi narodzić…Gabriel „Scottie” Scott, manager największego zespołu rockowego na świecie, jest człowiekiem chłodnym i zdystansowanym, który wymaga perfekcjonizmu od wszystkich, również od siebie. W czasie lotu do Londynu poznaje fotografkę, Sophie Darling – dziewczyna siedzi obok niego i działa Scottiemu na nerwy. Doprawdy trudno o większe niedopasowanie niż tych dwoje.Po kilku godzinach dyskusji i innych niespodziewanych zdarzeń rozstają się z wyrazami szacunku i przekonaniem, że już nigdy więcej się nie zobaczą. Gdy okazuje się, że pracodawcą, z którym dziewczyna ma umówione spotkanie, jest właśnie Scottie, a kandydatem na stanowisko oficjalnego fotografa jego zespołu jest panna Darling, oboje przeżywają szok. Mimo że dzieli ich właściwie wszystko, z każdym dniem napięcie między nimi narasta...

recenzje: 2 Dodaj swoją recenzj ... @nora_2298 Niegrzeczny manager" to 2 tom serii VIP. Jeszcze lepszy od poprzedniego.Tym razem głównym bohaterem jest menager zespołu Kill John- Scottie, a tak naprawdę Gabriel Scott.

Amerykańska pisarka Kristen Callihan powraca z drugą częścią z serii VIP. Do pierwszej części Niegrzeczny Idol miałam kilka zastrzeżeń, a jak będzie w przypadku kolejnego tomu? Przekonajmy się! Gabriel Scott manager jednego z najlepszych rockowych zespołów na świecie Kill John jest sztywnym, nienagannie ubranym pracoholikiem. Niegrzeczny manager "Niegrzeczny Rockman" to trzeci tom świetnej serii VIP.

POWIĄZANE KSIĄŻKI